Kurumsal


BMW, MERCEDES, AUDI, MINI COOPER, INFINITI, JAGUAR, GMC, VOLKSWAGEN markaları Amerikan kalite anlayışı ile çocuklarınızla buluşuyor.

Çocukların hayal gücünü zorlayan Amerikan eğlence markası RollPlay artık Türkiye’de. Dünyaca ünlü markaların lisanslı ürünlerini bünyesinde barındıran RollPlay çocuklarınıza sınırsız eğlencenin kapılarını aralıyor.

Bu ünlü markaların yanı sıra RollPlay markasının özel tasarım ürünleri, büyükleri bile kıskandıracak güzellikte. Ar-ge ve innovasyon çalışmalarına ciddi yatırımlar yapan markamız her yıl birbirinden farklı, piyasada benzeri olmayan eşsiz ürünlerini sizlere sunmaya devam ediyor. Teknoloji ve tasarım harikası bu ürünleri tedarik edebileceğiniz tek marka olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

R

ollPlay için öncelikli olan ürünlerinin tamamen sağlıklı materyallerden oluşmasıdır. Markamız için çocuklarınıza sağlıklı ürünler sunmak her şeyden önce gelmektedir. Bu anlayışla yola çıkarak ürünlerimizi size ulaştırmadan önce laboratuvarlarda gerekli testlere tabi tutmaktayız. Ürünlerimiz gerekli tüm uluslararası testlerden geçtikten sonra sizlere ulaşmaktadır. RollPlay markası belirtmiş olduğumuz bu ayrıcalıkların yanında sizlere kendi alanında en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Rakiplerinin en fazla 2 yıl erebildikleri garanti üresini ürünlerinin kalitesine olan güveninden dolayı 3 yıl olarak belirleyip kalite hususunda da bir adım önde olduğunu açıkça ortaya koymuş bulunmaktadır.

Markamız tasarım, kalite ve estetiğin buluştuğu eğlence dolu bir dünyadır. Sizleri bu ayrıcalıklı ve eğlence dolu dünyanın parçası olmaya davet ediyoruz.

2018 Ürün Kataloğu